Кредит

Кредит

  1. Альфа Банк  Альфабанк умови кредитування дивитись за посиланням
  2. Кредит Укрсиббанк  Укрсиббанк умови кредитування дивитись за посиланням

    

  3. Разстрочка від системи "Плати пізніше" - оформлюється через картку обраного Вами товару.
  4. "Оплата частинами" Приватбанку- оформлення можливе на 3 або 4 місяці, всю інформацію, а також посилання для оплати нададуть наші менеджери.

  5. РОЗСРОЧКА ОНЛАЙН 

Умови кредитування:

1) 3 місяці - 0%, без обов'язкового першого платежу;

2) 6 місяців - Щомісячна коміся 2,9%, Перший платіж 1/6 від суми кредиту;

3) 10 місяців -- Щомісячна коміся 3,2%, Перший платіж 1/10 від суми кредиту.

 

Переваги фінкомпанії:

Швидке рішення.

Без страхування та плати за смс .

Прозорі умови.

Підписання договору без кур’єрів та візиту до банку.

Кредитуємо з 18 до 75 років  та клієнтів з зіпсованою кредитною історією.

Оформлення кредиту  від 4500 до 150000 грн.

Підписання електронного договору електронним підписом.

 

 Шини і диски в кредит

 

Купівля автошин це завжди затратно. Вартість якісного продукту висока, а якщо вам потрібен цілий комплект, то на будь-якому сімейному бюджеті це помітно відіб'ється. Як легко придбати колеса для улюбленого авто і при цьому не відмовляти собі в інших запланованих покупках?

 

Автошини в розстрочку

У нашому магазині існує програма лояльності для клієнтів, які хочуть придбати шини, а оплата буде проведена частинами. У нас Ви можете купити відмінні колеса в розстрочку. Ви отримуєте шини, які Вам сподобалися, а розстрочка зробить покупку непомітною для бюджету. Можливість купити гуму і диски в розстрочку, дозволить Вам заощадити гроші на відвідування монтажів в спробах врятувати зношені колеса авто. Купівля в розстрочку дає можливість вибрати саме той комплект, який сподобався, а не намагатися знайти компроміс і піти з почуттям незадоволеності.

 

У нашому магазині ви можете купити гуму в розстрочку з кращими умовами і на зручний термін. Не відкладайте покупку на більш відповідний час, беріть колеса в розстрочку, адже це питання безпеки вас і вашої родини. Гума в розстрочку - це покупка без переплат. Прийшла пора міняти колеса - розстрочка дасть можливість зробити цю покупку легкою і оптимально комфортною для бюджету. Купити шини в розстрочку може будь-який громадянин України, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

 

Автошини в кредит

Якщо у вас немає можливості повністю або навіть частково оплатити вартість комплекту або навіть однієї шини, купити колеса, шини або диски в кредит Ви можете у нас. З послугою "колеса в кредит" Ви можете планувати покупку заздалегідь, не чекаючи підвищення цін в сезон. Купити гуму в кредит, значить вже сьогодні поставити її на автомобіль, а оплачувати по мірі надходження грошей. У нашому інтернет магазині ви можете купити будь-які шини в кредит за доступними цінами і спрощеною схемою. Якщо ваше місто Київ, шини в кредит можете отримати вже сьогодні.

 

Таким чином, в нашому магазині Ви можете купити шини в кредит або в розстрочку. Якщо покупка б / у комплекту не ваш варіант, то ми пропонуємо новий якісний товар на вигідних умовах. Нова гума в розстрочку прослужить довше і не буде завдавати зайвих клопотів. А послуга гума в кредит дозволить зробити термінову покупку навіть при відсутності необхідної суми на перший внесок. Вигідних покупок!