Шинный калькулятор

 • Калькулятор шин
 • Сравнение шин
Размер / p
Диаметр
Ширина
Боковая стенка
Длин. окруж. шини
Обороты
Размер 1 / p
Размер 2 / p
Размер 1 Размер 2
Диаметр
Ширина
Боковая стенка
Длин. окруж.
Обороты
Визуализатор размера шин
оборотов/км
Шинний калькулятор
Візуальний калькулятор шин онлайн

Віртуальний шинний калькулятор дозволить точно розрахувати характеристики автомобіля в разі, якщо ви плануйте замінити рідні шини на вироби іншого виробника. Ширина, діаметр, висота шини - калькулятор миттєво надасть точні дані характеристик авто.

Для чого потрібен калькулятор автошин

Використовуючи калькулятор для шин, автовласник зможе вибрати оптимальний варіант покришок для свого транспорту. Необхідність в цьому з'явилася з тих пір, як на ринку стали з'являтися покришки від самих різних виробників. Автомобіліст виявив, що одні моделі гуми кардинально відрізняються від інших за властивостями, малюнком протектора, складом і т.п. Одні марки гарантують стійкість на дорогах під час ожеледиці, інші - керованість під час дощу, розміри їх також різні. Калькулятор коліс значно спростив задачу автовласника і дозволив швидко підібрати вироби з потрібними технічними характеристиками.

Як використовувати калькулятор розміру шин

Щоб правильно використовувати калькулятор підбору розміру колісних шин, автомобілісту необхідно знати наступні показники:

 • Внутрішній діаметр. В даному випадку автомобілісту необхідно підібрати гуму по диску, враховуючи показник його діаметра.
 • Висота профілю. Якщо ви використовуєте калькулятор, висота колеса позначає відстань від нижнього порога до диска.
 • Зовнішній діаметр. Щоб підібрати шини до дисків, потрібно вказати розміри покришки з зовнішньої сторони, стикаються з поверхнею дорожнього полотна.

Підбір гуми по диску: гарантія безпечного водіння

Багато автомобілістів вважають за краще використовувати калькулятор діаметра колеса з наступних причин:

 • Калькулятор розмірності шин - це гарантія безпеки, оскільки неправильний підбір покришок негативно вплине на рух автомобіля.
 • Чи дозволить підібрати колеса таким чином, щоб поліпшити характеристики керованості.
 • Калькулятор розмірів автошин - це основа відсутності помилок при покупці, оскільки відомо, що в 40% випадках, особливо недосвідчені автовласники, не можуть правильно підібрати колеса для свого авто перед настанням сезону.

Ще однією причиною, щоб використовувати калькулятор шин - швидкість автомобіля, яка може змінюватися в залежності від підбору розміру покришки. Цей показник особливо актуальний для тих, хто займається тюнінгом авто і прагне до поліпшення його технічних показників.

Підбір шин по диску: переваги

Даний сервіс вже давно не в новину для сучасного автомобіліста, особливо, якщо використовувати онлайн-ресурс. Підбір шин за розміром і параметрами диска в режимі онлайн дозволить:

 • значно заощадити час - не обов'язково звертатися до фахівців, потрібен лише доступ в інтернет; • зберегти частину бюджету - візуальний шинний калькулятор колеса онлайн дозволить не витрачати кошти на консультації в сервісних центрах;
 • якщо потрібно правильно підібрати шини, калькулятор гарантує точність розрахунків;
 • ще одну додаткову перевагу, яку гарантує калькулятор шин - порівняння характеристик старих і нових покришок.

Про те, як використовувати калькулятор розміру гуми коліс ви можете дізнатися на нашому сайті - сервіс LuxShina до ваших послуг.

Підібрати шини за розміром дисків онлайн на LuxShina

Наш сервіс пропонує вам використовувати таку можливість в комфортних умовах. Вам доступний колісний калькулятор заміни шин онлайн з зрозумілим управлінням.

Щоб здійснити підбір гуми за параметрами, введіть наступні дані:

 • задайте ширину гуми;
 • зовнішній діаметр;
 • діаметр шини;
 • висоту профілю.

Кращий шинний калькулятор по авто вважає показники автоматично - слід тільки задати параметри, і всі дані відобразяться в таблиці, розташованій праворуч від розрахунків. Якщо ви використовуєте наш шинний калькулятор, порівняння показників допоможе вам зорієнтуватися:

 • Калькуляція шин також дозволить заздалегідь з'ясувати всі переваги і негативні наслідки від застосування нових розмірів.
 • Якщо ви вибираєте новий розмір шин, калькулятор покаже наскільки будуть відрізнятися показання спідометра від реальних показників. Наприклад, якщо стара висота профілю 75 см, а нова - 80, то онлайн-калькулятор шин покаже реальну швидкість 103 км / ч, приладову - 100 км / ч зі зміною кліренсу в 8,5 мм.

Колісний калькулятор на LuxShina - це гарантія вашої безпеки і оптимального підбору покришок. Якщо вам важко у вказівці розмірів, зверніть увагу на схему, розміщену на сторінці, або зв'яжіться з нашими фахівцями.

Шинний калькулятор

Загальна інформація

Ви встановили на свій автомобіль, замість «рідних», шини з іншим розміром або тільки збираєтеся це зробити? Тоді наш шинний калькулятор підкаже вам, наскільки зміняться експлуатаційні характеристики машини до чого це призведе в подальшому.


НАВІЩО ПОТРІБЕН ШИННИЙ КАЛЬКУЛЯТОР І ЯК ЇМ КОРИСТУВАТИСЯ?

Зараз на ринку існує безліч покришок, які відрізняються не тільки дизайном, але і розмірами. Для кожного автомобіля передбачений свій тип покришок, який найбільш оптимально поєднується з його характеристиками. Розмір гуми складається, в основному, з трьох параметрів - це діаметр внутрішнього отвору (в яке приєднується диск), ширина протектора і висота самої шини (це не діаметр всієї покришки, а відстань від внутрішнього колісного диска до землі). Потрібно враховувати, що виробник визначає той чи інший розмір шин для автомобіля не просто так, а виходячи з його ваги, тягових здібностей, ширини, потужності і основного призначення. Тому, навіть невелике відхилення розмірів шин від норми можуть спричинити за собою ряд змін, як в кращий, так і гірший бік. Але тепер візуальний шинний калькулятор з рекомендаціями допоможе вам передбачити всі нюанси, а також - мати можливість розглянути кілька варіантів, щоб при подальшій покупці не помилитися з вибором. Показуючи результати онлайн, калькулятор підбору шин дасть точну відповідь, як можуть змінитися показання спідометра, безпеку на мокрих дорогах або гірській місцевості, витрата палива, комфорт під час їзди, гучність і т.п. Проте дотримуйтесь рекомендацій виробника і здійснюйте підбір шин по автомобілю в рамках заводських або рекомендованих типорозмірів.

Але навіщо цілеспрямовано встановлювати покришки іншого розміру, запитаєте ви? Причини можуть бути зовсім різні. Наприклад, з приходом зими виник різкий дефіцит шин саме вашого розміру, або після модернізації автомобіля змінився розмір колісного диска, або ваш легковий міський автомобіль «погано себе почуває» під час руху по сільській місцевості або бездоріжжю. Якщо перші дві причини вимушені, то остання, скоріше, експериментальна, а тому вимагає максимальної точності. Навіть трохи змінивши розмір гуми можна здорово вплинути на силу зчеплення з дорогою, підвищити прохідність, «підняти» кузов і т.д. Щоб стало зрозуміліше, на що потрібно в першу чергу звертати увагу, розглянемо ситуацію на простому прикладі - покришках з поширеним типорозміром 195/65 R15. Що означають ці цифри? Все дуже просто: 195 - це ширина шини (в мм), 65 - це висота шини від землі до диска (вимірюється в процентному співвідношенні до висоти всієї покришки) і R15 - це діаметр отвору для колісного диска (вимірюється в дюймах).


щоб дізнатися абсолютне значення висоти покришки, потрібно ширину помножити на висоту, тобто 195 мм х 55%, і в результаті отримуємо 107 мм. Щоб дізнатися діаметр внутрішнього отвору в мм, досить згадати, що дюйм дорівнює близько 2,54 сантиметрам, а тому діаметр нашого отвору приблизно становить 381 мм. Але де тут «кіт в мішку»? А він є і є тісний взаємозв'язок цих трьох показників між собою. Адже вирішивши збільшити тільки ширину протектора, будьте готові, що змінитися і висота. Наприклад, у порівнянні з 195/65 R15, гума 205/65 R15 буде не тільки ширше по периметру, але і вище. Самостійно це передбачити або вирахувати вдається лише одиницям і то, витративши масу часу.


Але тепер проблема вирішиться за хвилину, адже шинний калькулятор онлайн прорахує всі зміни в подальшій експлуатації, які спровокує, на перший погляд, дріб'язкове і незначне відхилення в типорозмірі шини. Просто заповніть ліве поле, вписавши ваші «рідні» розміри, а в праве - бажані і дайте команду «Порахувати». Менш, ніж за хвилину ви дізнаєтеся все, що хотіли, і навіть більше!